logoISGKR2

 

        ІНСТИТУТ  СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ 

            НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ      

               Новини-RSS                                                                                                                                                    Офіційний вебсайт 

meta       Youtube  

Довгострокові економічні пріоритети розвитку галузі тваринництва в Україні

 Програми державної підтримки галузі АПК мають бути сталими, прозорими та фокусуватись на тих підгалузях, які можуть дати поштовх розвитку всього сектору. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.
Про це 5 березня зазначила в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева на XII Міжнародному молочному конгресі.
       В поточному році на програми державної підтримки галузі буде спрямовано 3,5 млрд грн., з яких 1,4 млрд - на розвиток скотарства, як для сільськогосподарських підприємств за утримання корів, так і для фізичних осіб за утримання молодняка ВРХ.
        Ще 250 млн грн передбачено державою для здешевлення придбання племінного поголів’я, зокрема нетелей, корів.
         Для залучення інвестицій у розвиток скотарства державною підтримкою передбачено здешевлення будівництва або реконструкції  тваринницьких ферм і комплексів, як за власні кошти, так і за кредитні. На ці цілі передбачається 1,8 млрд грн.
     За окремою державною програмою передбачено фінансування обслуговуючих кооперативів: у розмірі 70% компенсується вартість придбаного обладнання, зокрема для первинної обробки та переробки молока.
Відзначимо, що протягом останніх років держава ініціювала реалізацію важливих програм підтримки виробників продукції тваринництва в Україні, що дозволило продемонструвати позитивну динаміку розвитку АПК.  

PrevNext
Інститут сільського господарства Карпатського регіону
Націона́льної акаде́мії агра́рних нау́к України
 вул. Грушевського, 5, с. Оброшине Львівського р-ну Львівської обл., 81115, Україна.
 Тел. +38(032) 239-61-70   Факс +38 (032) 227-97-33   E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.